Ayvalık'ta Hava

Canlı Kameralar

Papalinacılar İlk Yıldönümünü Kutladılar Balıkesir

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde Demokrasi Platformu tarafından yayınlanan ‘Papalina Dergisi’nin gönüllü emekçileri, ilk kuruluş yıldönümlerini ilçenin nezih mekanlarından birinde verilen kokteyl ile kutladı.

 

BALIKESİR (İHA) - Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde Demokrasi Platformu tarafından yayınlanan ‘Papalina Dergisi’nin gönüllü emekçileri, ilk kuruluş yıldönümlerini ilçenin nezih mekanlarından birinde verilen kokteyl ile kutladı.

Yayın hayatına başladığı günden bu yana, muhalif tutumuyla ilçede ses getiren haberlere imza atan aylık ve ücretsiz dağıtılan Papalina Dergisi’nin Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Cemil Tosunoğlu, “Bir yıllık yayın performansımızla ilçede gündemi belirlemeyi başardık. Demokrasi Platformumuzun yayın organı ve Ayvalık Halkevi’nin sahibi olduğu dergimizin bu gün birinci yıl dönümünü kutluyoruz. Emekçilerin, yoğun emekler harcayarak var ettikleri dergimizin yayınlanmasında ter döken herkese teşekkür ediyorum. Büyük bir heyecanla her sayısını okurlarımıza ulaştırdığımız dergimiz, yayın politikasından ödün vermeden, Ayvalık’ta yaşanılan çarpıklıkları vatandaşlarımıza objektif olarak yansıtmaya devam edecektir” diye konuştu.

Birinci yıl dönümünde, Ayvalık Demokrasi Platformu’nu oluşturan sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile neşeli geçen kokteylde Papalina’nın yazarı Numan Kaptan, bağlamasıyla konuklara müzik ziyafeti verdi.

papalina 13. sayı

papalina 14. sayı

papalina 15. sayı

Papalina Gazetesi 17. Sayı

papalina 18. sayı

Papalina 19. sayı

papalina 20. sayı

papalina 21. sayı

 papalina 22. sayı

papalina 23. sayı

  papalina 24. sayı

papalina 25. sayi

 

papalina 25. sayi

 Papalina 26. sayı

  

 

 

19/06/2018 Gün Ortalama:182  Bugün 22 Ziyaret var  Sitede 1 kişi var  IP:54.166.141.12