Ayvalık'ta Hava

Canlı Kameralar

KENT KONSEYİ NEDEN TOPLANMIYOR

 

İlgililerin Kent Konseyi’nin oluşturulup toplanmasını neden böylesine, yasayı da yok sayarak, geciktirmiş olduklarını herkes merak ediyor.

 

Acaba:

 

Geçtiğimiz dönemde Kent Konseyi yeterince ilgi görmedi mi?  Hayır, kesinlikle hayır. Ayvalık halkı hem sorunların belirlenmesi hem de gerekli iyileştirme çalışmalarının yürütülmesi bağlamında çok ilgili ve gayretliydi.

 

İlgililer Kent Konseyi’nin oluşmasını gereksiz ya da sakıncalı mı görüyorlar?  Öyleyse, neden?

 

İlgililer Ayvalık’ta  tüm sorunların üstesinden gelinmiş olup halkın hiçbir önerisinin olamayacağını mı düşünüyorlar? Yanıldıklarını belirtmek isteriz.

 

 

Geçtiğimiz dönemde Belediyemiz’e ulaştırdığımız birtakım isteklerimiz karşılığında belediyenin eleman yetersizliğinden dem vurulur, gönüllülerden yararlanma konusu gündeme gelirdi.  Kent Konseyi toplanır toplanmaz konularında uzman kişiler derhal çalışma grupları oluşturup projeler hazırlamışlardı. Söz konusu gönüllülere Belediye artık gereksinme duymayacak biçimde eleman kadrosunu genişletmiş  ve geliştirmiş olabilir mi?

 

 Aklımıza gelen bir olasılık daha var ki onu olası görmek istemediğimiz halde sırf aklımıza düştüğü için dile getiriyoruz.  İlgililer, ‘geçen dönem olduğu gibi, yapılacak çalışmalar rafa kaldırılacağına göre halkımızı hiç yormayalım’ diye mi düşünüyorlar?

 

 

 

Evet, sayın yetkililer, Kent Konseyi’nin en kısa sürede oluşturulup toplanmasını ya da bu kafa karışıklığından bizleri kurtaracak açıklamanın yapılmasını bekliyoruz. 

papalina 13. sayı

papalina 14. sayı

papalina 15. sayı

Papalina Gazetesi 17. Sayı

papalina 18. sayı

Papalina 19. sayı

papalina 20. sayı

papalina 21. sayı

 papalina 22. sayı

papalina 23. sayı

  papalina 24. sayı

papalina 25. sayi

 

papalina 25. sayi

 Papalina 26. sayı

  

 

 

26/05/2018 Gün Ortalama:184  Bugün 93 Ziyaret var  Sitede 2 kişi var  IP:54.224.91.58