Ayvalık'ta Hava

Canlı Kameralar

KENT KONSEYİNDEN EĞİTİM ETKİNLİĞİ

Ayvalık Kent Konseyi Eğitim Komisyonu ilk etkinliğini gerçekleştirdi. Eğitim Komisyonunun hazırlayıp Kent Konseyine sunduğu “Çocuklarımıza Tiyatro, Opera, Bale İzletme” projesi Kent Konseyinde oy birliği ile kabul edildikten sonra çalışmalar tamamlandı. İzmir Kitap Fuarının açılması da fırsat bilinerek projeye Kitap Fuarına katılım da eklendi.

17 Nisan 2011 Pazar günü, komisyon tarafından Abdulvahit Sağlam, Gazi, Cumhuriyet, İstiklal ve Ali Çetinkaya İlköğretim Okullarından öğrenciler İzmir’e götürüldü. Gezinin ilk aşamasında Kitap Fuarı ziyaret edildi. Öğrenciler, kitap stantlarını gezerek onlarca yazarla tanıştı. Çocuk yazarlarından Gülsüm Cengiz, Aytül Akal, Mavisel Yener’le sohbet etme olanağını yakaladılar. Ayrıca yazarlara kitap da imzalattılar. Daha sonra öğrenciler, İzmir Karşıyaka Devlet Tiyatrosunda “Deniz Kızı” adlı oyun izlendiler. Gezi programının erken bitmesi üzerine öğrenciler Sasalı Doğal Yaşam Parkına götürüldü.

Gezi araçları ve yakıt masrafı Ayvalık Belediyesi tarafından karşılanırken tiyatro biletleri Kent Konseyi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu üyesi Halil Kantarcı tarafından karşılandı. Öğrencilerin çok mutlu olduğunun gözlendiği gezide veliler tarafından etkinliklerin devamı talep edildi. 

NiSAN 2011, SAYI: 24 

papalina 13. sayı

papalina 14. sayı

papalina 15. sayı

Papalina Gazetesi 17. Sayı

papalina 18. sayı

Papalina 19. sayı

papalina 20. sayı

papalina 21. sayı

 papalina 22. sayı

papalina 23. sayı

  papalina 24. sayı

papalina 25. sayi

 

papalina 25. sayi

 Papalina 26. sayı

  

 

 

22/06/2018 Gün Ortalama:182  Bugün 78 Ziyaret var  Sitede 1 kişi var  IP:54.158.15.97