Ayvalık'ta Hava

Canlı Kameralar

AYVALIK ATLETİZM KULÜBÜ 1 YAŞINDA

Türkiye ve Balkan Şampiyonlukları bulunan Ayvalıklı atletlerin, Sebahattin Tatar ve Rüya Atlı'nın öncülüğünde bir araya gelerek kurdukları Ayvalık Atletizm Kulübü birinci yaşını kutladı.

Kuruluş amaçlarının gençlerle el ele verip sporu ve başarıyı kitlelere yayarak Ayvalık adını Ayvalıklılarla duyurmak olduğunu belirten sporcular, sayılarının gün geçtikçe arttığını söylediler. Kulüp yöneticileri, üyeler ve sporcular, Cunda Adasında düzenledikleri yemekte, başarılarını hep birlikte kutladılar. Gecede objektiflere poz veren atletler 2010 yılının başarılı geçtiğini belirterek, aldıkları sayısız kupa ve madalyalarıyla sevinçlerini dile getirdiler. Madalyalarla süslendirdikleri başarılarıyla, milli formanın gururunu bir kez daha yaşattılar.

Basın sözcüsü Berat Öveyik, “Bilindiği gibi bu yıl beş sporcumuz, milli takıma seçilirken iki tane de antrenör milli formaya hizmet için seçildi.5 Aralıkta Arnavutluk’ta Balkan kupasına da iki sporcu gidecek. Bu sporcularımızdan da madalya bekliyoruz. Ekip olarak kenetlenmiş durumdayız. Antrenmanları Cunda sahilinde her gün disiplinli şekilde yapmaktayız. Yer önemli ama bulamıyoruz. Bu bahane değil; çalışma için her türlü olanağı zorluyoruz. İnşallah başarımız devam edecektir.” dedi ve kendilerine destek veren Ayvalık Ticaret Odası yönetimine ve başkan Rahmi Gençer ‘e teşekkür etti.

Sayı 22, Kasım 2010 

papalina 13. sayı

papalina 14. sayı

papalina 15. sayı

Papalina Gazetesi 17. Sayı

papalina 18. sayı

Papalina 19. sayı

papalina 20. sayı

papalina 21. sayı

 papalina 22. sayı

papalina 23. sayı

  papalina 24. sayı

papalina 25. sayi

 

papalina 25. sayi

 Papalina 26. sayı

  

 

 

22/06/2018 Gün Ortalama:182  Bugün 64 Ziyaret var  Sitede 1 kişi var  IP:54.81.197.24