PARMAKSIZ GÜVEN TAZELEDİ

Ayvalık İlçesinde bulunan Birlik Ortopedik Engelliler Derneği Genel Merkezi, 10. Olağan Genel Kurulunu yaptı.  Kurul yola yeniden Muharrem Parmaksız’la devam kararı aldı.

Ayvalık Belediyesi’ne ait İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde yapılan genel kurul toplantısında divan heyetine Gülten Takıl, Metin Baş ve Kenan Deniz seçildi.

Tek listeyle yapılan seçimlerde Muharrem Parmaksız başkan olarak yeniden seçilirken,  yönetim kurulu üyeliklerine de Halil Burgaz, Turgay Ezer, Mustafa Çetintaş, Yasemin Tokta, Esin Yumulcay, Savaş Solaç getirildi. Dernek Genel Başkanı Muharrem Parmaksız yaptığı konuşmada, “Türkiye’nin gündemi her gün değişiyor. Bu kadar hızlı akan ülke gündeminde de biz engellilerin sesi ve istekleri kaybolup gidiyor. Eğer sorunlarımızı dile getirmek için Ankara’nın yoluna koyulsak boş meydan bulamayız “ dedi.

Konuşmasında 3 Aralık Dünya Engelliler gününde başbakana ulaştırmak üzere Ayvalık Kaymakamı Nihat Nalbant’a verdikleri “Engelli Açılımı” taleplerine Başbakanlıktan cevap geldiğini belirten Parmaksız, “Açılım taleplerimize başbakanlıktan cevap geldi. Gelen cevapta açılım konusundaki taleplerimize yaklaşımlarında bizim bildiklerimizi yine bize hatırlatmış oldular ve değişen bir şey olmadı” diye konuştu.

Ocak 2010, Sayı 15

papalina 13. sayı

papalina 14. sayı

papalina 15. sayı

Papalina Gazetesi 17. Sayı

papalina 18. sayı

Papalina 19. sayı

papalina 20. sayı

papalina 21. sayı

 papalina 22. sayı

papalina 23. sayı

  papalina 24. sayı

papalina 25. sayi

 

papalina 25. sayi

 Papalina 26. sayı

  

 

 

27/05/2020 Gün Ortalama:753  Bugün 89 Ziyaret var  Sitede 2 kişi var  IP:18.204.227.117