Ayvalık'ta Hava

Canlı Kameralar

Yaza Merhaba Ayvalık Kampı

Ayvalık Anadolu Lisesi Fotoğraf Kulübü üyeleri,  Karagöz Sanat Evi’nde Türkiye’nin dört bir yanından gelen fotoğrafçılar ile buluştular.

 Fotoiz topluluğunun ulusal buluşması Ayvalık’ta yapıldı. Fotoğraf sanatını yaygınlaştırmayı amaçlayan  Fotoiz, Türkiye’nin  fotoğrafik açıdan güzel yerlerinde kamplar düzenleyerek sanal ortamdaki paylaşımları dostluk ve bilgi alışverişi olarak da hayata geçiriyor. Bu çerçevede Fotoiz topluluğu  10, 11 ve 12 Haziran tarihlerinde Ayvalıklı fotoğraf sanatçısı Zeynep Başkurt’un da  hazırlığında yer aldığı ‘’Yaza Merhaba Ayvalık Kampı’’etkinliği düzenledi.

Türkiye’nin  her bölgesinden fotoğrafçıların katılacağı bu yoğun fotoğraf günleri sırasında,  Karagöz Sanat Evi’nde  Ayvalık Anadolu Lisesi Fotoğraf Kulübünün  çalışmalarını sergilendi. Ayvalık Anadolu Lisesi Fotoğrafçılık Kulübü, Öğretmenler Şennur Akbaş ve Tahsin Erden rehberliğinde kurulduğu 2005 yılından buyana her sene Ayvalık ve çevresinde çeşitli sergi ve etkinlikler gerçekleştiriyor.

Fotoiz topluluğunun fotoğrafçıları Karagöz Sanat Evi’nde sergilenen Anadolu Lisesi öğrencilerinin fotoğraflarını izleyerek liseli gençler ile fotoğraf sanatı üzerine konuştular. 

Mayıs- Haziran 2010, Sayı: 19 

papalina 13. sayı

papalina 14. sayı

papalina 15. sayı

Papalina Gazetesi 17. Sayı

papalina 18. sayı

Papalina 19. sayı

papalina 20. sayı

papalina 21. sayı

 papalina 22. sayı

papalina 23. sayı

  papalina 24. sayı

papalina 25. sayi

 

papalina 25. sayi

 Papalina 26. sayı

  

 

 

28/05/2018 Gün Ortalama:186  Bugün 5 Ziyaret var  Sitede 1 kişi var  IP:54.92.173.9