Ayvalık'ta Hava

Canlı Kameralar

CUNDA MÜZİK GÜNLERİ

Cunda Müzik Günleri,15–16–17 Temmuz'da Ayvalık sevdalılarının tutkuyla bağlandığı Cunda adasında gerçekleştirildi. Cunda’da yaşayanlar ve Cunda'ya konuk gelenler, keyifli ve neşeli üç akşam geçirdiler.

Ana Gıda ve Uno Pizza'nın sponsorluğunda, koordinatörlüğünü Ayşe Öktener’in yaptığı etkinlik Ayvalık Belediyesinin Cunda’ya bir armağanı olarak sunuldu. Kaliteli, zengin, eğlenceli üç Cunda akşamının anılarda yer edinmesi için programda doğudan batıya değişik müzik türlerine yer verildi. Kendi alanlarında üne sahip sanatçı müzisyenler üç gün boyunca Cunda'daki pazaryeri meydanında kurulan sahnede, müzik severlere müzik ziyafeti yaşattılar.

Perşembe akşamı Melda Duygulu ile başlayan Cunda Müzik Günleri, cuma akşamı Serkan Çağrı ve Rumeli Band’ın konseri ile devam etti. TRT Halk Müziği Sanatçısı Melda Duygulu, halk müziğinin seçkin eserlerinden derlediği repertuarıyla konseri izlemeye gelen ve pazaryeri alanını dolduranları coşturdu. Klarnet virtüözü Serkan Çağrı ve Rumeli Band, Rumeli topraklarında yaşamış ve yaşamakta olan halkların hüzünlerini, sevinçlerini, coşkularını müzikleriyle yansıttılar. Seslendirdikleri Boşnak, Makedon, Roman ve Trakya şarkılarıyla etkinliğe katılanlara farklı bir gece geçirttiler.

Cunda Müzik Günleri, pazar gecesi yapılan Ece Göksu ve İmer Demirer konseriyle sona erdi.

Temmuz 2010, sayı: 20 

papalina 13. sayı

papalina 14. sayı

papalina 15. sayı

Papalina Gazetesi 17. Sayı

papalina 18. sayı

Papalina 19. sayı

papalina 20. sayı

papalina 21. sayı

 papalina 22. sayı

papalina 23. sayı

  papalina 24. sayı

papalina 25. sayi

 

papalina 25. sayi

 Papalina 26. sayı

  

 

 

22/06/2018 Gün Ortalama:182  Bugün 92 Ziyaret var  Sitede 1 kişi var  IP:54.92.153.90